ÚČETNICKÉ A DAŇOVÉ SLUŽBY
Provádíme služby zaměřené na komplexní firemní účetnictví ve vlastním nebo Vašem programu, doporučujeme programové využití a nastavení účetních systémů dle požadavků klienta s orientací na nákladovou analýzu a výsledky hospodaření, zavádíme nebo udržujeme jednotlivé účetní systémy zásob, hmotného majetku, mezd, výroby, financování, DPH nebo úplné účetnictví včetně úplných účetních závěrek a daňového přiznání a auditu.
Přímé účetnictví a daňové služby
Vaší firmě vytvoříme dle Vašich požadavků optimální systém účetnictví, který poskytne tolik informací, které právě potřebujete a z Vámi dodaných účetních podkladů budeme účtovat v průběhu Vašeho hospodářského období s kompletní účetní závěrkou, účetními výkazy a daňovým přiznáním s auditem a to jednotlivě nebo dle Vašeho požadavku.
Internetové účetnictví
Vaše účetnictví můžete sledovat denně na dohodnutém portálu, účetní doklady k zaúčtování jsou předávány po internetu a následně připravovány originály těchto dokladů. Nejste zatíženi zbytečným papírováním, můžete kdykoliv kontrolovat stav nebo vybrané ukazatele Vašeho hospodaření, šetříte Váš čas i náklady s vlastní účtárnou a její nemalou režií.